Grupa 1 - Grafit Akademia Sportu

Terminarz spotkań/wyniki

Faliszek Bogusław – Filipczuk Marcin 5:0
Fulara Rafał – Pamuła Piotr :
Stach Daniel – Kamieniecki Andrzej 5:0
Laśniak Sławomir – Tomasik Sebastian :
Drozdek Łukasz – Puciłowski Rafał :
Pieczka Przemysław – Filipczuk Marcin 5:0
Faliszek Bogusław – Kamieniecki Andrzej :
Fulara Rafał – Tomasik Sebastian :
Stach Daniel – Puciłowski Rafał 5:0
Leśniak Sławomir – Drozdek Łukasz 0:5
Pieczka Przemysław – Pamuła Piotr 3:2
Filipczuk Marcin – Kamieniecki Andrzej :0
Faliszek Bogusław – Puciłowski Rafał 5:0
Fulara Rafał – Drozdek Łukasz :
Stach Daniel – Leśniak Sławomir 4:1
Pieczka Przemysław – Kamieniecki Andrzej 5:0
Pamuła Piotr – Tomasik Sebastian :
Filipczuk Marcin – Puciłowski Rafał :
Faliszek Bogusław – Leśniak Sławomir :
Fulara Rafał – Stach Daniel 1:4
Pieczka Przemysław – Tomasik Sebastian :
Kamieniecki Andrzej – Puciłowski Rafał 5:0
Pamuła Piotr – Drozdek Łukasz :
Filipczuk Marcin – Leśniak Sławomir :
Faliszek Bogusław – Fulara Rafał 5:0
Pieczka Przemysław – Puciłowski Rafał :
Tomasik Sebastian – Drozdek Łukasz 2:3
Kamieniecki Andrzej – Leśniak Sławomir 0:0
Pamuła Piotr – Stach Daniel 0:5
Filipczuk Marcin – Fulara Rafał 0:
Pieczka Przemysław – Drozdek Łukasz :
Puciłowski Rafał – Leśniak Sławomir 1:4
Tomasik Sebastian – Stach Daniel 1:4
Kamieniecki Andrzej – Fulara Rafał 3:2
Pamuła Piotr – Faliszek Bogusław :
Piecyka Przemysław – Leśniak Sławomir :
Drozdek Łukasz – Stach Daniel 1:4
Puciłowski Rafał – Fulara Rafał 0:5
Tomasik Sebastian – Faliszek Bogusław 1:4
Pamuła Piotr – Filipczuk Marcin :
Pieczka Przemysław – Stach Daniel :
Leśniak Sławomir – Fulara Rafał :
Drozdek Łukasz – Faliszek Bogusław :
Tomasik Sebastian – Filipczuk Marcin :
Kamieniecki Andrzej – Pamuła Piotr :
Pieczka Przemysław – Fulara Rafał :
Stach Daniel – Faliszek Bogusław 1:4
Drozdek Łukasz – Filipczuk Marcin :
Puciłowski Rafał – Pamuła Piotr 3:2
Tomasik Sebastian – Kamieniecki Andrzej :
Pieczka Przemysław – Faliszek Bogusław :
Stach Daniel – Filipczuk Marcin :
Leśniak Sławomir – Pamuła Piotr 2:3
Drozdek Łukasz – Kamieniecki Andrzej :
Puciłowski Rafał – Tomasik Sebastian :